Bylinková čakrová masáž | Hotel Bankov Košice
  • Slovenčina
  • English
  • Polski

  +421556324522

Bylinková čakrová masáž

Nachádzate sa tu

Prečo je bylinková čakrová masáž Aura-Soma, pri ktorej sa harmonizuje 7 hlavných energetických centier (čakier), iná ako ostatné masáže ? 
Každá masáž nám pomáha uvoľniť sa a zrelaxovať.
Je prirodzeným sedatívom, pretože sa počas nej zníži krvný tlak, spomalí tep srdca a uvoľnia endorfíny - hormóny šťastia,
toré spôsobujú dobrú náladu a pocity spokojnosti.
Väčšina masáží pracuje s fyzickým telom a podľa typu masáže sa rôznymi technikami
buď uvoľňujú svalové spazmy alebo sa stimuluje detoxikácia tela. 

Bylinková čakrová masáž Aura Soma®

Cena

Masáž pre harmonizáciu 7 hlavných energetických centier (čakier)  60 min

€ 49 
 


Bylinková čakrová masáž Aura-Soma®

Zdravie, vitalita, vnútorný pokoj harmonizáciou  7 hlavných energetických centier tela (čakier)
Tak ako iné masáže, relaxuje a očisťuje telo, ale navyše napomáha uvoľneniu emočných šokov a transformuje nevhodné myšlienkové a citové návyky. Harmonizuje činnosť 7 hlavných energetických centier, vďaka čomu sa predchádza chronickým chorobám. Dnes je vedecky potvrdené, že väčšina civilizačných a chronických ochorení má psychosomatickú príčinu - keď sa duša trápi, telo trpí.

Čakry sa nachádzajú pozdĺž vertikálnej osi tela, sú v neustálom otáčavom pohybe, prijímajú rôzne typy energií a informácií a vyžarujú premenenú energiu do okolia.Každá zo siedmich čakier predstavuje primárne energetické centrum, ktoré ovplyvňuje mentálne, emočné zdravie a zásobuje energiou určitú časť tela a orgánov.

 

 Pre dobré fyzické a duševné zdravie, harmóniu a vnútornú celistvosť  by mali byť energetické centrá vyvážené, bez blokov.
Čakry sa blokujú fyzickými a emočnými šokmi, stresom, dlhodobou fyzickou a mentálnou záťažou bez primeraného odpočinku a harmonizujú žiarivými farbami, harmonickou hudbou či zvukom alebo meditáciou. 

Pri bylinkovej čakrovej masáži  Aura-Soma® sa používajú:
7 Aura-Soma® flakónov Equilibrium : 
Farebné emulzie zmesí éterických olejov a liehových výťažkov liečivých rastlín na odblokovanie čakier. Dvojfarebné kombinácie sú tvorené olejovou a vodnou vrstvou v pomere 1:1. Po premiešaní flakónu vzniká dočasná emulzia, ktorá má ideálne zloženie, aby prenikla cez pokožku. Každý z flakónov čakrovej sady je podľa obsahu rastlín a farby spojený s jednou z čakier.

7 Aura-Soma® Pomandrov: Vonné výťažky rastlín na následnú harmonizáciu a ochranu čakier a elektromagnetického poľa (aura). Každý pomander obsahuje 49 liečivých rastlín v rôznom pomere, podľa oblasti pôsobenia na energetické centrá (čakry) človeka. 

Harmonizáciu čakier farbami a vôňami môžete vyskúšať aj samostatne. Buď Vám flakón alebo pomander odporučí masér, alebo si sami vyberte farbu a vôňu, ktorá Vás najviac priťahuje.
AS Pharmacy, s.r.o. www.aspharmacy.sk
oficiálny distribútor  Aura-Soma® v SR
info@aspharmacy.sk

OTVÁRACIE HODINY:
pondelok - štvrtok - 17:00 - 21:00, deti sú vítané od 17:00 - 18:30
 piatok 17:00 - 22:00, deti sú vítané od 17:00 - 18:30
 sobota 10:00 - 22:00, sauny otvorené od 14:00 hod.,  deti sú vítané od 17:00 - 18:00, 
   nedeľa 14:00 - 21:00, deti sú vítané od 14:00 - 18:00

Prosím, rezervujte si svoj termín minimálne deň vopred:
tel.: +4215 6324522,  +421905470123
e-mail: reception@hotelbankov.sk